Festiwal Włóczykij 2015 – Gaworland zaprasza na prezentację

Jako, że ciężko było się zmobilizować do przekopania materiału zdjęciowego z siedmiu miesięcy podróży, postanowiłem, że najlepszą opcją będzie zewnętrzna mobilizacja w postaci prezentacji mojej ostatniej podróży na nieuchronnie zbliżającym się spotkaniu podróżników Włóczykij w Gryfinie koło Szczecina.

Pierwszy raz na festiwal Włóczykij pojechałem kilka lat temu i pamiętam, że wróciłem z głową pełną pomysłów i inspiracji. Tak naprawdę, to niebezpiecznie jest brać udział w takim przedsięwzięciu, jeśli nie mamy ustalonej jeszcze daty naszej kolejnej podróży, bo tyleż tam podróżniczych bodźców, ciekawych, zakręconych podróżniczo ludzi, że może to wpłynąć dość deprymująco na naszą codzienną rzeczywistość, gdy opuścisz po kilku dniach ten mikrokosmos.

Na mnie wpłynęło to tak, że po kilku miesiącach wystartowałem w moją pierwszą dłuższą podróż rowerową z Berlina, przez Czechy, Polskę(Mordy ;) ), Litwę i Łotwę.

Po mojej dziewiczej wizycie w Gryfinie postanowiłem, że następny raz na Włóczykiju pojawię się dopiero wtedy, gdy sam będę mógł poopowiadać o jakiejś dłuższej podróży. No i padło na tegoroczną edycję –  zapraszam na moją prezentację pt. “Rowerowe przygody gaworowe od Meksyku po Panamę” w niedzielę, 22.02.2015, godz. 16 w sali “Piekarnia”.

A zatem widzimy się – to pierwsza taka okazja, by szerzej posłuchać o kilku przygodach, które spotkały mnie w rzeczywistości pomiędzy Meksykiem a Panamą!

 

Leave a Reply

Name and email are required. Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>